Celebracja życia …

Odbiorców moich wierszy chciałabym sprowokować do refleksji nad własnym życiem, nad tym co w życiu ważne, mniej ważne lub wręcz mało istotne.

Cytat;
1 „Życie jest tu i teraz nie tam i potem” (V.Thaker)
2 „Popełniają morderstwo ci którzy tyko istnieją” (M.Sarton)

Napewno Ci którym podobnie jak mnie zycie włączyło stoper mają obraz jaskrawszy. Dla tych szczególnie sygnalizuję: To teraz właśnie podnieś głowę wysoko, tak by już nic nie umkneło Twojej uwadze.

Problem mieszka pod każdym dachem, jest on partnerem każdego życia. Występuje pod różną postacią, natomiast boli bardzo podobnie. I tylko każdemu z nas z osobna wydaje się że nasz jest najgorszy, największy.

Życie jest trójwymiarowe!………….

podpis2x

2 Responses do “Celebracja życia …”

  1. …dziękuję !!! Trafiłaś prosto w moje serce…Twoje wiersze to PRZESŁANIE…dla wszystkich…Jesteś silna i dajesz siłę innym…dziękuję !!!

  2. MARYSIU,

    Zgadzam sie, ze analizujemy wszystko ale nie wlasne zdrowie, gdzie oczekujemy recepty ktora, ma wszystko zalatwic i szybko chcemy o tym zapomniec.
    Rowniez i z tym, ze wszyscy zyjemy pod innym dachem a kazdy z nas ma swoj tam problem z ktorym zyje alle oczywiscie wydaje nam sie, ze jest on najwazniejszy i najwiekszy. Pomyslmy w tym momencie o Marysi i z czym ona zyla.

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.